پرورش استعدادهای فردا در دنیای امروز

تأکید بر اهمیت آموزش و پژوهش حرفه ای در حوزه هایی چون انیمیشن معماری داخلی و مهارت های تخصصی در صنعت رستوران داری نشان دهنده تعهد عمیق گروه پارتاک به پرورش دانش مهارت و تخصص و تأثیر آنها در رشد جامعه است. از مهمترین اهداف مجموعه پارتاک در این بخش ایجاد فضایی مناسب و نوآورانه برای تعامل و همکاری میان دانش اندوزان کارآموزان و اساتید به منظور تبادل دانش و تجربه است. این امر علاوه بر بالا بردن سطح مهارت متخصصان در محیطهای حرفه ای میتواند منجر به ایجاد فرصتهای شغلی جدید و موفقیت در بازار کار و رقابت گردد.

گروه پارتاک در تلاش است از روشها و منابع آموزشی نوین و پیشرفته بهره برده و با ارائه دوره های آموزشی با کیفیت بالا توسط مربیان مجرب و متخصص به تقویت و شکوفایی خلاقیت نوآوری و مهارت دانش پژوهان و کارآموزان کمک نماید. بدیهی است در این راستا تأکید فراوانی بر دانش نظری و تمرینهای عملی داشته باشد که میتواند مهارتهای عملی و کاربردی دانش اندوزان را ارتقاء داده و آنها را برای مواجهه با چالشهای واقعی در محیط کار آماده سازد.

Screenshot 2024-05-14 190218
Screenshot 2024-05-14 190315

معماری داخلی

تمایل و گرایش جوامع امروز به تغییر دکوراسیون و طراحی فضاهای داخلی گروه پارتاک را ترغیب نموده تا اقدام به آموزش علاقمندان به این حرفه کند. هدف از برگزاری این دوره ها در درجه اول تربیت طراحان خلاق و موفق برای ایجاد فضاهای دل انگیز زیبا و کاربردی است قصد بر این است تا با تشویق هنرجویان به خلاقانه اندیشیدن راه کارهای نوآورانه ای در چالشهای طراحی خلق شود. از طرفی هنرجویان در این دوره ها، نحوه برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان و درک نیازهای آنها که از اصول طراحی سالم و صحیح می باشد را درک کرده و با نحوه مدیریت زمان بودجه و منابع در پروژه ها آشنا می شوند.

در دوره های آموزشی معماری داخلی نحوه استفاده از رنگها برای ایجاد فضاهایی با احساسات و حالات مختلف آموزش داده میشود. همچنین هنرجویان با انواع متریالها چگونگی به کارگیری آنها برای افزایش جذابیت و کارایی فضاها و نحوه چینش و طراحی فضا بر اساس نور و ابعاد محیط آشنا می شوند. در ادامه فرآیند آموزش نیز برای درک بهتر از کاربرد اصول طراحی در دنیا بازدیدهایی از پروژه های برجسته معماری داخلی در نظر گرفته می شود. در نهایت برگزاری کارگاهها و اجرای پروژه های طراحی داخلی واقعی به هنرجویان این امکان را می دهد تا مهارتهای خود را در شرایط واقعی آزمایش کنند و برای تمرین مهارتهای طراحی دستی و دیجیتالی خود تجربه ای عمیق و واقع گرایانه داشته باشند.

انیمیشن

هدف این بخش از آموزش ارتقاء دانش و مهارتهای لازم برای خلق آثار پویانمایی است که هم خلاقانه و هم تکنیکی باشند. در این دوره ها شرکت کنندگان با اصول اولیه و مبانی از جمله تاریخچه انیمیشن نظریه های رنگ و ترکیب بندی اصول طراحی شخصیت و فیلمنامه نویسی آشنا میشوند. علاوه بر آن تکنیکهای ساخت دو بعدی، سه بعدی و استاپ موشن معرفی شده و سایر مراحل تولید انیمیشنهای دیجیتال همچون تدوین و صداگذاری نیز همراه با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا مانند , Adobe After Effects  Blender یا  Autodesk Maya آموزش داده میشوند .

برای تثبیت فرآیند یادگیری و تقویت مهارتهای طراحی و متحرک سازی، هنرجویان آموخته های خود را در قالب تمرینها و پروژه های خلاقانه عملی می سازند نمونه کارهای تولید شده مورد تحلیل و ارزیابی قرار میگیرند و در انتها گواهینامه و اعتبارنامه هایی که نشان دهنده سطح دانش و مهارت هنرجویان است به آنها اعطا خواهد شد. یکی دیگر از اقدامات مجموعه پارتاک در راستای کمک به علاقمندان به صنعت پویانمایی برگزاری یک نمایشگاه یا جشنواره برای نمایش آثار هنرجویان به جامعه و معرفی آنها به متخصصین و حرفه ای های صنعت انیمیشن به منظوره ایجاد ارتباطات حرفه ای و فرصتهای شغلی جدید است.

paz

مهارتهای پذیرایی در حوزه خدمات رستورانی

این دوره ها طراحی شده اند تا کارآموزان را با تمام جنبه های کار در یک محیط رستوران از پایه های اولیه خدمت رسانی گرفته تا مهارتهای پیشرفته آشنا کنند. هدف اصلی در این دوره ها تأکید بر اهمیت خدمت رسانی با کیفیت بالا و رضایت مشتری تمرین کار تیمی و همکاری مؤثر با دیگران برای ارائه خدمات بهتر و همچنین آموزش نحوه مواجهه با شرایط دشوار و مدیریت تنشها در محیط کار است.

در این دوره ها مهارت جویان ضمن یادگیری نحوه برقراری ارتباط مؤثر با ذی نفعان شناسایی نیازهای آنها و ارائه خدمات با لبخند و احترام با انواع منوهای غذا و نوشیدنی توانایی توصیه غذاها و نوشیدنی ها به ذی نفعان بر اساس ترجیحات آنها آشنا میشوند. همچنین می آموزند چگونه در مسائلی مانند گرفتن سفارشها و مدیریت زمان برای اطمینان از سرو به موقع غذاها، کارآمدتر باشند.

به منظور ارتقاء سطح مهارتهای عملی در ادامه دانش نظری این دوره ها فرصتهای تجربه کار در محیط های واقعی رستورانها پیش روی کارآموزان قرار داده خواهد شد تا به خوبی رفتار حرفه ای را در محیط کار تمرین نموده و برای مواجهه با انواع چالش ها آماده گردند.