جهان زنده انیمیشن خلاقیت و فرصتهای بی پایان

انیمیشن با به حرکت درآوردن تصاویر بی جان دنیایی را خلق میکند که نه تنها یک هنر که جادوی تکنولوژی و خلاقیتی بی پایان است. از اولین انیمیشنهای دستی دو بعدی گرفته تا دنیای پیچیده CGI و واقعیت مجازی این صنعت یک مسیر شگفت انگیز را طی کرده است. پیشرفتهای اخیر در تکنولوژی انیمیشن را به سطوحی جدید برده است؛ استفاده از هوش مصنوعی برای خلق شخصیتهایی با حرکات و احساسات واقع گرایانه یا بهره گیری از واقعیت مجازی برای ایجاد تجربیات فراگیر تنها بخش کوچکی از این دنیای وسیع است. امروزه  این هنر سرگرمی ای است که در آموزش بازاریابی و حتی مدل سازی علمی نقش برجسته ای ایفا میکند.

انیمیشن به عنوان یک ابزار آموزشی توانایی تبدیل مفاهیم پیچیده به داستانهایی جذاب و درک پذیر را دارد.

این هنر مرزهای سنتی آموزش را در نوردیده و میتواند به رشد اقتصادی نیز کمک شایانی کند. با ایجاد فرصتهای شغلی جدید و بازارهای نوظهور این صنعت به یکی از بخشهای پویا و در حال توسعه در اقتصاد جهانی تبدیل شده است.

image1

گروه پارتاک و صنعت پویانمایی

استودیوی Skyframe به عنوان زیر مجموعه گروه پارتاک یک استودیوی بین المللی انیمیشن است که در آلمان با نام SAENO شناخته می شود. این شرکت دارای دو استودیو بزرگ و خلاق است. یکی برای تولید صنعتی که حجم بالایی از تولیدات را با استفاده از امکانات بالا و نیروهای متخصص بین المللی در زمان بسیار کوتاهی تولید می کند و دیگری بیشتر به کیفیت تولیدات توجه دارد. انیمیشن های «پسر دلفینی جنگلیکس، الروف میوه و چند انیمیشن کوتاه دیگر از تولیدات این استودیوهاست.

گروه پارتاک بر این باور است که هر انیمیشن داستانی برای نقل کردن دارد این تیم، متشکل از هنرمندان خلاق و متخصصین تکنولوژی با بیش از ۱۷ سال سابقه کار حرفه ای در این صنعت و در سطح جهانی متعهد است تا انیمیشنهایی سفارشی و منحصر به فرد با کیفیت و جزئیات بالا تولید نماید. هدف این گروه تولد ایده ها در داستانهای جاودانه و ایجاد دنیایی فراتر از حد تصور و انتظار است که مرزهای واقعیت را در هم شکسته هر بیننده ای را در سفر خلاقانه خود همراه کرده و تجربه ای فراموش نشدنی و جذاب برای او بیافریند.