p{text-align:justify!important;} p{text-align:justify!important;}

معرفی مجموعه

اهداف و رویکرد های گروه پارتاک

رویکرد گروه صنعتی ، فرهنگی و تجاری پارتاک همواره رویکردی تلفیقی از بلندپروازی آینده نگری و مسئولیت پذیری است این مجموعه با شعار " تلاش برای برتری ، ترویج نوآوری و اطمینان از یک آینده پایدار ، به دنبال تعالی خلاقیت و پیشتازی در عین حفاظت از محیط زیست و میراث آیندگان می باشد . تعهد به همکاری ، پایداری و توسعه ملی می تواند این گروه را به عنوان یک رهبر صنعتی مسئولیت پذیر و هدفمند تراز اول در مقیاس جهانی مبدل سازد. مجموعه پارتاک تلاش نموده است تا در راستای رسیدن به اهداف خود گروهی از متخصصان کارآزموده حوزه های مختلف را گرد هم آورد و بر این باور است که خلاقیت ها و نوآوری ها در بستری از همکاری های پایدار و تعاملات سازنده شکل می گیرد. این گروه همواره در جستجوی تازه ترین ها در هر امری است. همچنین در هدف دارد تا با نوآورانه ترین و پیشروترین راه حل ها افتخار آفرینی کرده و علاوه بر تسهیل زندگی حال ، زندگی آیندگان را نیز تضمین نماید.

کیفیت :

پارتاک علاوه بر عمل به تعهدات و وظایف خود ، به دنبال دستیابی به بالاترین استانداردهاست و قصد دارد کیفیت اقدامات خود را حتی به فراتر از آنها نیز ارتقاء دهد .

صداقت :

گروه پارتاک بر این باور است که اعتماد داده نمی شود بلکه باید آن را به دست آورد ، و این موضوع را در زمره اهداف و ارزش های بنیادین خود قرار داده است . لذا با پایبندی به تعهدات خود تلاش می کند که اعتماد ذی نفعان خود را همواره جلب و حفظ نماید.

نوآوری :

در یک جهان به سرعت در حال تحول ، پارتاک به دنبال پیشتاز بودن با بهره گیری از آخرین فناوری ها و روش هاست. این گروه به دنبال یافتن مسائل و چالش های روز می باشد و با ابزارها و روش های خلاقانه و نوآورانه پاسخ های بهینه و در خور را برای آن ها می آفریند لذا همواره در تلاش است تا نه تنها به روز بماند بلکه در تعیین سرعت این حوزه نیز نقش مهمی را ایفا نماید.

همکاری :

با باور بر اینکه همگرایی می تواند به دستاوردهای بزرگتر منجر شود ، پارتاک همواره پذیرای مشارکت بوده و به رشد متقابل و تخصص مشترک تأکید دارد .

پایداری :

علاوه بر چشم انداز پارتاک در حوزه توسعه تجارت، صنعت و فرهنگ ، در زمره اهداف اصلی این گروه است که تمامی عملکردها و اقدامات آن در راستای حفظ و ارتقاء سلامت و امنیت برای آیندگان و پرهیز از اقداماتی باشد که این ارزش ها را در معرض خطر قرار می دهد.

استراتژی مالی

پایداری مالی ستون فقرات هر مجموعه موفقی است. رویکرد مالی گروه پارتاک در سه بخش خلاصه می شود : 
– حفظ موقعیت مالی قوی برای پشتیبانی از پروژه ها و سرمایه گذاری های بزرگ .
– تنوع منابع درآمدی به منظور کاهش وابستگی به بخش های خاص .
– مانیتور کردن مداوم عملکرد مالی و بهینه سازی
تخصيص منابع.

استراتژی عملیاتی

برترین بودن در فرآیند عملیاتی و اجرا امری کلیدی است . پارتاک بر روی اجرای پروژه ها با هدف کارایی و امنیت تمرکز دارد ، همچنین همواره در تلاش است روابط قوی در زنجیره تأمین خود برقرار نموده و اطمینان دهد که عملیات با رویکرد پایداری و توجه به محیط زیست انجام می شود . این رویکرد را می توان به طور خلاصه در سه بخش عنوان نمود:

– اطمینان از کارایی عملیاتی و ایمنی در اجرای پروژه ها .

– تقویت روابط زنجیره تأمین با تولیدکنندگان قابل اعتماد و متخصصان فنی .

– ترویج پایداری محیطی در تمام عملیات .

استراتژی بازاریابی و برندسازی

پارتاک قصد دارد به عنوان یک گروه متعهد به کیفیت ، صداقت و پیشرو در مفاهیم مربوط به حوزه پایداری شناخته و در اذهان ثبت شود.

این گروه با نمایش دستاوردهای خود و تأثیرات شایان آن ها تلاش می کند تا دامنه مخاطبان خود را گسترده تر سازد

اهداف کوتاه مدت  

این اهداف کوتاه مدت بر تثبیت موقعیت گروه پارتاک در بازار ، افزایش کارایی ،  اطمینان از سلامت مالی ، حفظ استانداردهای کیفی ، افزایش دیده شدن برند ، اتخاذ رویکردهای سبز ، تقویت روابط با ذی نفعان و پیشی گرفتن با پیشرفت های فناوری تمرکز دارد. در یک تقسیم بندی جامع این اهداف را می توان به شرح زیر عنوان نمود:

توسعه پروژه ها 

توسعه و تقویت بستر و ارتباطات پروژه ها از طريق استفاده از خلاقیت ، فناوری های روز و هوش مصنوعی و همچنین امضای قراردادها در حوزه های فعالیت اصلی مجموعه و بررسی فرصت های جدید .

کارآیی عملیاتی 

ارتقاء کارآیی عملیاتی با ساده سازی فرآیندهای اجرای پروژه و بهینه سازی تخصیص منابع .

پایداری مالی 

حفظ سلامت مالی از طریق مدیریت مؤثر جریان نقدی و تنوع منابع درآمدی .

ضمانت کیفیت

تداوم نظارت بر کیفیت اقدامات و پروژه ها و حفظ آن ها به عنوان شاخصه ای از گروه برای ارائه پروژه های با کیفیت بالا .

بازاریابی و برندینگ

سرمایه گذاری در حوزه های تبلیغات بازاریابی و برندسازی به منظور دیده و شناخته شدن در صنعت و گسترش دامنه مخاطبان . 

تأثیر محیطی

پیاده سازی و اجرای روش های دوست دار محیط زیست در پروژه های فعال و فرصت های آتی .

ارتباط با ذی نفعان 

تقویت روابط سازنده با ذی نفعان موجود و تلاش برای معرفی و تکرار کسب و کارهای جديد .

پذیرش نوآوری 

استقبال و استفاده از فناوری ها و روش ها در بازار .

اهداف بلندمدت 

با نگاهی به آینده ، پارتاک قصد دارد یک بازیگر در مقیاس بین المللی باشد . در نوآوری پیشتاز بوده، تنوعی گسترده داشته و با اهداف جهانی پایداری همسو باشد . همچنین در نظر دارد مشارکت های بین المللی را افزایش و تقویت نموده و در رشد توسعه و ارتقاء مداوم تیم خود سرمایه گذاری کند. در این مسیر همواره افزایش و تقویت نموده و در رشد توسعه و ارتقاء مداوم تیم خود سرمایه گذاری کند. در این مسیر همواره می کوشد از فناوری های روز به بهترین نحو بهره مند شده ، در فضایی پویا فرصت بروز و رشد خلاقیت ها را فراهم کرده و در نهایت تحقق اهداف خود را تسهیل و میسر نماید. در یک تقسیم بندی جامع اهداف بلند مدت گروه پارتاک در موارد ذیل قابل توجه می باشد.

توسعه بازار 

تثبیت و توسعه حضور گروه پارتاک در بازارهای بین المللی ، با ورود به بازارهای بین المللی جدید و کاوش بازارهای نوظهور

تنوع فعالیت 

تنوع بخشی به حوزه های سرمایه گذاری با ورود به صنایع و بخش های جدید و تداوم فعالیت با تمرکز بر حوزه پایداری و تأثیرات محیطی . 

رهبری در نوآوری

ایفای نقش مؤثر در هدایت و سردمداری در حوزه نوآوری در صنعت های هدف از طریق هدف گذاری صحیح و دقیق، سرمایه گذاری بر حوزه تحقیق و توسعه و ایجاد راه حل ها و روش های نوین .

توسعه پایدار

همسوسازی پروژه ها و سرمایه گذاری ها در طولانی مدت با اهداف توسعه پایدار از جمله پروژه های انرژی های تجدید پذیر و روش های ساخت سبز .

همکاری های جدید

خرید و مشارکت در سهام گروه های بین المللی و تقویت همکاری های استراتژیک با گروه های بین المللی به منظور دستیابی به منابع، تخصص و بازارهای جدید .

توسعه توانایی کارکنان

سرمایه گذاری در برنامه ها و دوره های آموزشی نوین به منظور تقویت مهارت ها و تخصص تیم های خود و ایجاد فضای رقابتی در زمینه های تخصصی .
p{text-align:justify!important;}